film izle

Sıfır Bir 5. Sezon
- - Kalite 720p,1080p,
Sıfır Bir 5. Sezon
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sıfır Bir 5.Sezon İzle

Adana’nın en tehlikeli mahallesinde geçen herkesin geçimini yasadışı yollarla sağladığı Hürriyet Mahallesinde gözümüze üç karakter çarpmaktadır. Savaş, Cio ve Özgür. Bu üç gencin oluşturduğu çetenin lideri Savaş’tır. Hürriyet Mahallesi’nde büyüyen bir çocuğun pek fazla seçeneği yoktur. Geçimini hırsızlıkla, gaspla veya türlü türlü suçlarla sağlarlar. Bu mahallenin çetelerinde bir güç dengesi vardır ve her mahallede olduğu gibi bu denge elbet bir gün değişir. Sıfır Bir 5.Sezon izlemek için doğru adrese geldiniz. Ailemiz tüm içtenliğiyle Sıfır Bir 5.Sezon izleyicilerine iyi seyirler diler.

Sıfır Bir 5.Sezon İzle Oyuncu Kadrosu

Bu kadro da gözlerimizin aşina olmadığı çokça oyuncu bulanmaktadır. Savaş Satış dizide ki adı da Savaş olan bu oyuncu çetenin lideri rolündedir. Cihangir Ceyhan diğer adıyla Cio. Bu dizide çoğu Sıfır Bir 5.Sezon izleyicisinin favorisi olan Cio başarılı rolüyle herkesin beğenisini kazanmıştır. Özgür Meriç dizi de ki adı da Özgür olan oyuncu.Yine herkesi başarısıyla etkileyen Meriç Özgür Sıfır Bir 5.Sezon İzle de de karşımıza çıkmaktadır. K.Beran Taşkın’ın yönetmenliği üstlendiği dizi de hafızalara kazınacak bir başarı elde etmiştir.

Sıfır Bir 5.Sezon İzle Özeti

İMDB Puanı 8.2 olan bu dizinin farklı bir öyküsü vardır. Diğer mahallelerde farklı olarak çetemiz fuhuş, uyuşturu çetelerine karşı savaş vermektedir. Hürriyet Mahallesi’nin sarsılmaz düzeninin bir anda kendilerini bulan bu üç genç zamanla bu durumu kabullenip kendi düzenlerini kurmaya çalışırlar. Bu düzen savaşında ilk kaybeden bakalım kim olacak? Sıfır Bir 5.Sezon İzle iyi seyirler dileriz.
Oyuncular

Etiketler:, , ,


Yorum yap