film izle

Vikings 6. Sezon
- Altyazı mevcut - Kalite 720p,1080p,
Vikings 6. Sezon
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Vikings 6. Sezon İzle

Vikings 6. Sezon izleyiclerinin merakla beklediği sezon sitemize gelmiş bulunmaktadır. 3 Mart 2013 tarihinde yayını giren Vikings çoğu izleyicinin beğenisini toplamıştır. IMDB Puanı 8.6 olan Vikings başarılı aksiyon ve savaş sahneleriyle yine bizleri ekran başına kitlemiştir. Ragnar Lothbrok’un mirası olan çocukları bakalım bu sezonda hayatta kalma mücadelesinde galip gelecek mi?

Vikings 6. Sezon İzle Oyuncu Kadrosu

Katheryn Winnick dizi de ki rolü Lagertha Lothbrok olan bu oyuncumuz izleyicilerin beğenisini uzun zamandır toplamıştır. Kadın savaşçımız bakalım Vikings 6.Sezon izle de girdiği her savaştan ayakta çıkabilecek mi? Gustaf Skarsgård adlı oyuncunun Floki karakterine çok uyum sağladığını görüyoruz. Floki gerek delilikleriyle gerek bilge sözleriyle Vikings 6.Sezon izleyicilerini yine kendine hayran bıraktıracaktır. Alexander Ludwig dizi de ki karakteri Bjorn olan bu oyuncu Ragnar Lothbrok’un en iyi savaşan oğludur.Bu güçlü karakter Vikings 6. Sezon izleyicilerini yine dikkatle izlemesini sağlayacktır.

Vikings 6. Sezon İzle Konusu

8. Yüzyıl da geçen bu dizimiz o dönemin tarihini, uygarlıkları ve medeniyetleri merak eden Vikings 6. Sezon izleyicilerini kendine çekmektedir. Barbar bir topluluk olan bu topluluk yaptıkları keşiflerle ve savaş becerileriyle tarhi kitaplarında yer alamaya hak kazanmıştır. Denizler de kurduğu üstünlükle bir çok savaşı az kayıpla kazanmıştır. Bakalım Vikings 6. Sezon izleyicilerine yine aynı zevki verebilecek mi? Ailemiz olarak hepinize Vikings 6. Sezon izleyiclerine iyi seyirler dileriz.
Oyuncular
 • Alexander Ludwig
  Alexander Ludwig
 • Clive Standen
  Clive Standen
 • Gustaf Skarsgård
  Gustaf Skarsgård
 • Katheryn Winnick
  Katheryn Winnick
 • Travis Fimmel
  Travis Fimmel

Etiketler:, , , ,

4 yorum

Yorum yap