film izle

The Walking Dead 9. Sezon
- Altyazı mevcut - Kalite 1080p,
The Walking Dead 9. Sezon
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

The Walking Dead 9. Sezon İzle

The Walking Dead 9. Sezon izleyicileriyle on Şubatta buluşacağını duyurmuştu. Netfilmtv ailesi olarak bunu sizlere sunmaktan gurur duyarız. İMDB Puanı 8.3 olan The Walking Dead 9. Sezon İzle yine sizi bir amansız maceraya sürükleyecektir. Kaosun ve ölümün hakim olduğu dünyada bakalım yaşam mı yoksa ölüm mü kazanacak.

The Walking Dead 9. Sezon İzle Oyuncu Kadrosu

Andrew Lincoln dizimizin başrolüdür. Şerif olarakta bilinen yani ‘’Rick Grimes’’ Andrew Lincoln’nün hafızalarımıza iyice kazındığı görüyoruz.Daha önceden tanımasakta dizi de öne çıkan bu karakter oldukça başarılı. Norman Reedus çoğu izleyicinin favorisi olan ‘’Daryl Dixon’’ adlı karaktere hayat veren eşsiz aktör. The Walking Dead 9. Sezon izleyenleri bu sezonda da hayranlıkla izleyeceklerdir. Diğer bir oyuncumuz Lauren Cohan dizi de ki adıyla ‘’Maggie’’. Ölümün hakim olduğu bu dünya da Maggie hayatta kalmak için her şeyi yapmaktadır. The Walking Dead 9. Sezon izleyicileri Maggie’yi görmekten hala keyif duyacaktır.

The Walking Dead 9. Sezon İzle Konusu

Dünyada açıklanamayan bir hastalık sonucu insanların genetiği değişip zombiye dönmektedir. Bu hastalık kandır. Hastalığa yakalanan bu insanların tek besin kaynağı insan etidir. Birkaç insan hayatta kalmış ve savaşmaya devam etmiştir. Netfilmtv ailesi olarak The Walking Dead 9.Sezon izleyicilerine ulaştırmaktan keyif duyar iyi seyirler dileriz.
Oyuncular

Etiketler:, , , ,

44 yorum

Yorum yap