film izle

Örümcek Adam Evden Uzakta
- Altyazı mevcut - Kalite 720p,1080p,
Örümcek Adam Evden Uzakta
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Örümcek Adam Evden Uzakta Film İzle

5 Temmuz 2019' da Türkiye de gösterime girmiştir. 2019 yapımı fantastik bilim kurgu filmi olan Örümcek Adam Evden Uzakta Film İzle 1 saat 30 dakika sürmektedr. Yönetmen koltuğunda usta isim Jon Watts oturmaktadır. Film müzik bestesi ise Michael Giacchino gibi dev bir isim tarafından hazırlanmıştır. Yapımcı şirketler ise Marvel Studios, Columbia Pictures, Pascal Pictures' dir. Yapımcı kadrosu Kevin Feige, Amy Pascal'dır.
örümcek adam izle

Örümcek Adam Evden Uzakta Film İzle Oyuncuları

Tom Holland, Zendaya, Gyllenhaal, Marisa Tomei gibi usta isimlerin bu kadroda yer alması oldukça şaşırtıcı ve güzel bir olay. Böylesine büyük bir bilim kurgu filminde oynamak tam anlamıyla bu isimlere yakışır bir olaydır. Özellikle Tom Holland Peter Parker rolünü tam olarak yaratmakta ve yaşamaktadır.

Örümcek Adam Evden Uzakta Film İzle Konusu

Bütün Örümcek Adam filmlerinde olduğu üzere muhteşem ses ve görüntü kalitesi ile yani full hd film izle özelliği ile seyredeceğiniz Avengers; Endgame’de yaşanmış olan serüvenden sonra Peter Parker ve dostları istirahat etmek ve kafalarını toparlamak için Avrupa tatiline giderler. Fakat bu gezi pek de rahat geçmez çünkü Peter Parker bu sefer de başlarına dert olan ve Mysterio ismi verilen kişiden dostlarını korumaya çalışır.
Oyuncular

Etiketler:, , , , , , , , ,

1 yorum

Yorum yap