film izle

Dumbo
- Altyazı mevcut - Kalite 720p,1080p,
Dumbo
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Dumbo Film İzle

11 Mart 2019 tarihinde yayınlanan Dumbo film izle Los Angelas' da yayınlanmıştır. 1. saat 52 dakika süren film Fantastik türündedir. Fantastik konusunu almasının yanı sıra macera türüne de el uzatmaktadır. IMDB puan sıralamasından 10 üzerinden 6.7 alan Dumbo film izle aynı zamanda bir animasyondan uyarlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Tim Burton oturmaktadır. Walt Disney Pictures, Tim Burton Productions gibi isimlerin yapımcı şirketlerinden büyük yapımcılardan olan Ehren Kruger, Derek Frey, Justin Springer, Katterli Frauenfelder tarafından parmak basılmıştır.
dumbo izle

Dumbo Film İzle Oyuncu Kadrosu

Eva Green, Danny DeVito, Colin Farrell, Nico Parker gibi isimlerin yer aldığı Dumbo film izle de seslendiren bir çok sürpriz isim görmeniz mümkündür.

Dumbo Film İzle Konusu

Dumbo, Eh Burton Kruger tarafından yazılmıştır. Tim Burton'ın yönettiği bir 2019 Amerikan fantastik macera filmidir. Dumbo izle, Walt Disney' in aynı ada sahip 1941 animasyon filminden Helen Aberson ve Harold Pearl'ün destanından yola çıkarak yazılmıştır. Büyük kulakları sayesinde uçmayı başaran tatlı fil Dumbo'nun, büyük eğlence ve macera parkı Dreamland'ın karanlık sırlarını keşfetmesini ele alıyor. Dumbo izle filmini 720p ve 1080p izle seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. İyi Seyirler.
Oyuncular

Etiketler:, , ,

2 yorum

Yorum yap