film izle

Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm Altyazılı izle

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran ve izleyici kitlesini kendisine bağlamayı başaran Game of Thrones dizisinin 3. Bölümü yayımlandı.

Bu denli sevilen Game of Thrones izleyicilerine ve hayranlarına 8. sezonda veda ediyor. Sevenleri tarafından bitmesi oldukça üzücü bir durum olan yabancı dizinin final bölümünde neler olacağı ise kestirilemiyor. Her defasında izleyici kitlesine ters köşe yapmayı başaran yazar final sezonunda da beklentileri büyük tuttu.

Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm Dublaj izle

Game of Thrones 3. bölümü izlemeden önce diğer 8. Sezon bölümlerini izleyecek olanlar buraya tıklayarak 8. sezon 1. bölüm ve 2. bölümü izleyebilirler.

Dizi dünya çapında büyük bir kitleye ulaştıktan sonra 38 tane ödül almıştır. 14 Nisan 2019 tarihinde HBO dizisi hayranlarıyla tekrar buluşarak yine 2019 yılında ekranlara veda edecek…

İşte Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm izle ve Fragmanı

8. Sezon 2. Bölüm izle ve Fragmanı

8. Sezon 2. Bölüm 22 Nisan sabah 04.00’da yayımlandı. Diziyi Digiturk Bein Series Sci-Fi kanalından izleyebilirsiniz ayrıca akşamları saat 23.00’da bölümü kaçıranlar için özet bölümler yayımlanmaktadır. Bu sayede diziyi izleyebilmek için sabah 04.00’a kadar beklemenize gerek yok…

Game of Thrones İzle

Dizinin yayın haklarını satın alan Digiturk diziyi Bein Series Sci-Fi kanalından yayımlamaktadır. Digiturk aboneliği alarak dünyaca ünlü bu diziyi kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden de benzer içerikler, teoriler ve fragmanlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizler için çalışmaya son hız devam ediyoruz. NetFilmTV sunar…

Dizinin film sitelerinde bulunmamasının sebebi de Digiturk’ün bu konuda oldukça katı davranmasıdır. Yayın haklarını ilk olarak BluTV almış olmasına rağmen biliyorsunuz ki 7. sezon BluTV üzerinden yayımlanamadı. Ayrıca Digiturk Bein Series Sci-Fi kanalı üzerinden de bir çok yabancı diziyi yakından takip edebilir ve amerika ile eş zamanlı izleyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden de bir çok yabancı ve yerli diziyi istediğiniz zaman izleyebilme imkanını sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde sitemizde bulunan dizileri siz değerli seyircilerle buluşturmak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

game of thrones

Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm izle
- Altyazı mevcut - Kalite 720p,1080p,
Game of Thrones 8. Sezon 3. Bölüm izle
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 3,48 out of 5)
Loading...
Oyuncular

Etiketler:, , ,

4 yorum

Yorum yap