film izle

Avengers Endgame
- Altyazı mevcut - Kalite 720p,1080p,
Avengers Endgame
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...

Avengers: EndGame Türkçe Dublaj İzle

25 Nisan 2019 da yayınlanan Avengers: EndGame izle filmi fantastik bilim kurgu türünde yazılmıştır. İlk gösterime girdiği yer Çin' dir. Yönetmen koltuğunda Anthony Russo ve Joe Russo ikilisi bulunmaktadır. Yapım şirketi, en büyük yapım şirketlerinden biri olan Marvel Studios' tur. 3 saat 2 dakika süren Avengers EndGame izle 26 nisan 2019' da ise Amerka Birleşik Devletlerinde gösterime girecektir. Avengers: EndGame izle Marvel süper kahramanlar filmi olan 2018 yapımı Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminin devamı niteliğinde bir filmdir. İntikamcılar adlı süper kahramanlar grubundan uyarlanmıştır.
avengers endgame izle

Avengers: EndGame İzle Oyuncu Kadrosu

Cris Evans, Robert Downey Jr., Brie Larson, Scarlett Johansson, Cris Hamsworth, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Josh Brolin, Karen Gillan, Paul Rudd gibi isimlerin yer aldığı Avengers: Endgame izle, önceki filmlerde görünen oyuncuların yanı sıra bu filminde farklı süper kahramanların içerisinde bulunduğu isimleri de oyuncu kadrosuna katmıştır.

Avengers: EndGame İzle Konusu

Avengers Infinity War' dan sonra bir çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Star Lord, Mantis, genç Örümcek Adam, Maria Hill, Black Panther, Scarlet Witch, Bucky Barnes, Groot, Vision, The Wasp ve Nick Fury gibi bir çok süper kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni' ni elde etmesi ve kendi dengesini düzenlemesinden dolayı yok olmuştur. Ardından dünya umutsuz hale gelmiştir. Süper kahramanlar takımı için işler pek de güzel görünmüyor. Ancak Kuantum Bölgesi'nden kurtulmanın bir yolunu bularak Yenilmezler ekibinin kalan bireylerine ayrılan Ant Man, yeni bir umut ismi olacaktır. Daha önce de var olduğunu bilmedikleri yerler, süper kahramanlar ve evrenlerin varlığını farkeden takım, Thanos'un kurduğu bu bozuk düzeni düzeltmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük ve zorlu mücadelesine başlayacaklardır. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri, baş koydukları şeyleri kaybetmiş olan süper kahramanlarımız için intikam zamanı gelmiştir. Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle seçeneklerinin bulunduğu sitemizden Avengers: EndGame izle filmini istediğiniz seçeneklerde izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.
Oyuncular

Etiketler:, , , , , , ,

9 yorum

Yorum yap